Bursa Boşanma Avukatı ve Çocuğun Velayeti Davası

Bursa boşanma avukatı sadece boşanma davalarına değil aynı zamanda velayet gibi davalara da bakmaktadır. Belirli nedenlerden dolayı yıpranmış ve zarar görmüş ilişkilerde en son çare boşanmaktır. Çocuklu evliliklerde boşanmanın sorumluluğu daha fazla artmaktadır. Çocuğun anne de ya da babada kalması gerektiği konusunda anlaşmazlık yaşayan çiftler velayet davalarında haklarını savunmaktadır. Anayasaya uygun ve doğru olan bir seçim yapılabilmesi için iyi bir avukat tarafından savunulmanız oldukça önemlidir. Belli bir yaşta olan çocuk velayetinin kime verileceği konusunda yargıya dönük kendini ifade edebiliyorken belli bir yaşın altında olan çocuklar da tamamı ile ortam ve koşullar değerlendirilerek anne ya da babaya verilebilmektedir.

 

Bursa Boşanma Avukatı ile Boşanma Süreci

Boşanma sürecince iki tarafında karşılıklı talepleri dahilinde davalar açılmaktadır. Bu davaların seyrini değiştirebilecek en büyük etkenlerden biri avukatınızın yargı karşısında anayasaya uygun bir şekilde sizi savunmasıdır. Boşanma sürecinde talep etmeniz gereken haklarınız konusunda yeterli bilgiye sahip olduğunuz müddetçe beklediğiniz gibi bir duruşma geçecektir. Bursa boşanma avukatı birçok konuda olduğu gibi boşanma türevi konularda da size fazlasıyla destek vermektedir. Dava süreci başlangıcından itibaren konu hakkında detaylı bilgiye sahip olup bu bilgiler doğrultusunda bir yol çizip dava sonuçlanana kadar size destek verecektir. Davanızın beklediğiniz gibi sonuçlanmasını istiyorsanız tecrübeli ve profesyonel bir avukat ile çalışmanız tavsiye edilmektedir.

 

Bursa Boşanma Avukatı ile Anlaşmalı Boşanma

En çok tavsiye edilen ve en az hasar veren boşanma biçimlerinden biri olan anlaşmalı boşanmadır. Bu tür boşanmalarda kişiler birbirlerinin haklarını gözeterek ortak bir paydada buluşup en kısa sürede medeni bir şekilde yargı karşısındaki ilişkilerini bitirmek istemektedirler. Kısa sürdüğünden manevi anlamda da sizi çok fazla yormayacaktır. Anayasa karşısında hakkınızı doğru savunabilecek ve anlaşmalı boşanmalarda da dahil talep etmeniz gereken haklarınızı talep etmenizi sağlayacak profesyonel ve oldukça tecrübeli avukatlar ile çalışmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Bursa boşanma avukatı her konuda size fazlasıyla destek olacak ve avukat ihtiyacınızda gerekli tüm desteği verecektir. Sizin de bir avukata ihtiyacınız varsa muhakkak iletişime geçmelisiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA
WhatsApp