Nitelikli ve işinde başaralı olarak birçok zorlu davayı tamamlamış kişisel avukatınıza güvenebilirsiniz.

Bursa ‘da avukatlık yapan Avukat Büşra Mizen, sizlerle tüm dava süreçlerinde kişisel olarak birebir ilgilenmektedir. Aracısız direkt olarak muhatabınız olan Avukat Büşra Mizen tüm davalarda, edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile haklarınızı kanun önünde savunmaktadır.

Bursa ‘da avukatlık ofisi bulunan Avukat Büşra Mizen; aile hukuku, iş hukuku, kişisel verilerin korunması hukuku, miras hukuku, tüketici hukuku, icra ve iflas hukuku, ceza hukuku ve gümrük hukuku konularında sizlere avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bursa ‘da Kişisel Avukat Büşra Mizen

Kısaca kişisel avukatlıktan bahsetmek gerekirse Avukat Büşra Mizen; anlaşmalı boşanma davası ve çekişmeli boşanma davalarında, işçi ve işveren davalarında, kişisel verilerinizin işlenmesi ve kullanılması davalarında, mal paylaşımındaki miras davalarında, velayet davalarında, nafaka davalarında, mehir senedi davalarında, uzatılmış velayet davalarında, kısa çalışma ödeneği alma, iddet müddetinin kaldırılması, reddi miras ve koruma tedbirleri kapsamında sizlere Bursa Osmangazi’de bulunan avukatlık bürosundan hizmet vermektedir.

Hizmet verdiğimiz alanlarda her zaman müvekkillerimizin haklarını korumaya çalıştık. Müvekkillerini tüm kanuni koşullar altında en iyi şekilde savunan Avukat Büşra Mizen, Bursa ‘da hizmet vermektedir.

Avukat Büşra Mizen, her türlü hukuki ve ticari konularda gerçek ve tüzel kişilerin en etkili sonuçları alabilmesi için çalışır. Dürüstlük, güven ve gizlilik asla vazgeçmediğimiz temel ilkelerimizdir. Tüm dava süreçlerinde maksimum müvekkil memnuniyetini sağlayıp işimizi yüksek özene dayalı olarak yaparız. Yaşadığınız hukuksal problemler veya davaları nihai sonuca erdirmeyi amaçlarız. Ayrıca, tüm kanuni ilerleyişlerde detay atlamadan süreç ile ilgili ayrıntılı bilgi vermeyi sorumluluk bilinci olarak kabul ediyoruz.


TIKLA ARA
WhatsApp