İcra ve İflas Hukukunda Bursa Avukat Katkısı

Bursa avukat verdiği profesyonel hizmet ile icra ve iflas hukuku davalarında mağduriyetinizin giderilmesi için gereken tüm hamleleri yapacaktır. Dava öncesi sizinle iletişime geçerek gerekli tüm bilgilendirmeleri yapıp süreç içerisinde beraber hareket etmenizi sağlayacaktır. Çek davaları, haciz işlemleri, icra takipleri, istirdat davaları, konkordato hukuku gibi birçok durumda müvekkillerine beklediği hizmetin fazlasını vermektedir. Üçüncü şahıslar da bulunan hak ve alacakların tespitini gerekli araştırmalar dahilinde yaparak anlaşmazlıkları icra mahkemeleri yardımı ile çözmek avukatların en temel görevidir. Anayasa konusunda yeterli bilgiye sahip olması, ikna edici konuşması ve müvekkilinin haklarını savunabilmesi avukatlarda aranan özelliklerden bir kaçıdır.

İcra ve İflas Hukukunda Bursa Avukat Katkısı
İcra ve İflas Hukukunda Bursa Avukat Katkısı

İcra ve İflas Hukukunda Hangi Hizmetler Mevcut

Her türlü borç ilişkisinden meydana gelen sorunların hukuki yollarla çözülmesi durumları icra ve iflas hukuku ile ilgilidir. İcra ve iflas hukukunu doğrudan ilgilendiren konular ve bunlar içerisinde alabileceğiniz hizmetlerden bazıları şunlardır.

 

  • Faturaya ve cari hesaba dayalı tahsil için icra takibi,
  • Finans ve kredi için icra takibi
  • Alacaklı ve tüzel kişiler için iflas davasının açılıp iflas takibi yapılması,
  • Borçlunun yaptığı haksız itirazların iptali ve süreç takibinin yapılması,
  • Dayanaksız alacak iddialarında bulunulması gibi bir durum söz konusu olduğunda borçlu olunmadığının menfi davasının açılması,

Bu ve bunun gibi birçok durumda Bursa avukat sizlere yol göstererek destek olacaktır.

 

Bursa Avukat ile Profesyonel Destek Alabilirsiniz

Alacaklı ya da borçluya sunulan hizmetler haklarını koruyarak gerçekleştirilmektedir. İcra ve iflas hukuku da dahil olmak üzere birçok konuda avukatlardan destek alabilirsiniz. Mağduriyetinizin giderilmesi ve haklarınızın koruma altına alınması avukatlar tarafından sağlanabilmektedir. Destek alacağınız avukatın başarılı olması ve mağdur olduğunuz konu hakkında yeterli bilgiye sahip olması davadan alacağınız sonucu doğrudan etkileyecektir. Bu yüzden özellikle seçeceğiniz avukatın başarılı olmasına özen göstermelisiniz. Bursa avukat verdiği hizmetler ve başarılı olduğu davalar ile ne kadar profesyonel hizmet verdiğini kanıtlamaktadır. Sizin de içerisinde bulunduğumuz durum için doğru bir avukata başvurma ihtiyacınız varsa avukat büroları ile iletişime geçebilirsiniz. Yeterli tüm desteği sizlere vererek sorularınızı çözüm yolu sunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA
WhatsApp