Bursa Boşanma Avukatı Özel Durum Hizmeti

Bursa boşanma avukatı olağanüstü durumlar karşısında da hizmet sunmaktadır. Özel durum ya da olaylarda devreye giren boşanma davası bir avukat sayesinde başarıyla sonuçlanır. Boşanma davası ile ilgilenen avukatlar özel hizmetlerde de devreye girebilmektedir. Kadının şiddet gördüğü, aldatılmanın yer aldığı noktalarda avukat karşı tarafın ciddi cezalar alması için çalışmalar yürütür.

Bursa Boşanma Avukatı Özel Durum Hizmeti
Bursa Boşanma Avukatı Özel Durum Hizmeti

Özel hizmetlerde de her daim müvekkilin hakları göz önünde tutulur. Kişi özgür iradesi ile boşanma davası açamıyorsa avukattan destek alabilir. Çiftlerden birinin hayatı kısıtlandığı durumlarda hukuk sistemi devreye girmektedir. Herhangi bir özel durum hakkında açılan davada müvekkilin bilmesi gereken tüm bilgiler verilmektedir.

Bursa Boşanma Avukatı ile Tazminat Davası

Bursa boşanma avukatı boşanma davalarında bir tarafın diğer taraftan talep ettiği tazminat davasına da bakmaktadır. Her konu ile yakından ilgilenen boşanma avukatı hak eden tarafın hakkına kavuşmasını sağlar. Maddi, manevi ve müşterek tazminat olarak üç ayrı kısımda yer alan tazminat davası, çiftlerden birinin talebine göre yönetilir.

Maddi tazminat davasında çiftlerden biri diğerine maddi kayıp yaşattığında bu kaybı karşılaması gerekir. Manevi tazminatta zarar verilen fiil sonucunda ortaya çıkan acı, moral gibi durumların telafisi edilmelidir. Boşanma davalarında genellikle maddi tazminat talep edilir. Özellikle ortada çocuk varsa velayeti alan taraf genellikle tazminat davasını açan taraftır. Hukuki boyuta giren her davanız için boşanma avukatından destek alabilirsiniz.

Bursa Boşanma Avukatı ile Deneyimli Hizmet

Deneyimli avukat hizmeti almak her dava için müvekkillerin önemsediği noktalardan biridir. İnsanı ruhen ve bedenen en çok yıpratan dava boşanma davasıdır. Kişinin kendini toparlayabilmesi, mahkeme sürecini zorluk yaşamadan ilerletmesi için boşanma avukatı devreye girer. Deneyimli bilgilere sahip olan avukat ile boşanma davası zorluk yaşanmadan sonuçlanır.

Boşanma öncesinde ve boşandıktan sonra gelişebilecek her olay hakkında avukat tarafından bilgilendirmeler yapılır. Bursa boşanma avukatı kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlarken danışmanlık görevini de üstlenir. Hakim karşısında kendinizi savunmasız hissettiğiniz durumlarda devreye girerek savunmanızı yapar. Tazminat, nafaka, velayet, mal talep etme gibi her duruma avukat geçerli bir çözüm üretebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA
WhatsApp