Boşanma Avukatı Desteği İle Hızlı Ve Hak Mahrumiyeti Yaşamadan Boşanma

Birçok davada davanın sonucunu değiştirecek olan en büyük etken avukatlardır. Avukatlar sürekli olarak davalar ile uğraşması nedeniyle sıradan bireylere göre çok daha etkilidir. Bir bireyin kendini savunmasında bile bireyden çok daha başarılı olan avukatlar aynı zamanda dava öncesinde dilekçe hazırlanması dava sürecinde bireylerin savunulması ve davanın gidişatına göre gerekli taleplerde bulunulması konusunda etkilidir. Bu nedenle istenmeden dahi olsa boşanma eşiğine gelen evliliklerde boşanacak çiftlerin hak kaybı yaşamaması sağlanmaktadır. Bu süreçte aynı zamanda çocukların bulunması da sürecin çok daha kritik yürütülmesine ihtiyaç olduğu anlamına gelmektedir. Bu konuda da çocukların mağduriyet yaşamaması için gerekli şartların sağlanması hususunda profesyonel avukatlar tarafından yönlendirme yapılmaktadır. Bursa Avukat Bürosu olarak hizmet vermekte olan büromuz gerekli evrakların ve şartların sağlanması konusunda proaktif yaklaşım ile müvekkillerinin yanında destekçi ve savunucusudur.

Boşanma Davalarında Avukat Büşra Mizen

Birçok boşanma davası mutlu evliliklerin mutsuzlukla sonlanması anlamına gelmektedir. Boşanma davalarının iyi yönetilmemesi gerekli belgelerin tam sağlanamaması gibi durumlar çiftlerin hak kaybı yaşanmasına neden olmaktadır. Velayet, mal paylaşımı, nafaka gibi birçok konuda yanlış verilen kararlar geri dönüşü olmadığı için bireylerin problem yaşamasına neden olabilmektedir. Mahkeme heyeti ve hâkimler fiziki delillere bağlı olarak ve kanunlar çerçevesinde davayı sonuçlandırmaktadır. Talepleriniz ve iddianız konusunda fiziki delilleri mahkemeye sunamamanız durumunda mevcut deliller ve mevcut durum üzerinden karara bağlanması söz konusudur. Mahkemeye sunulmamış olan deliller nedeniyle mahkemenin delil araştırma gibi bir hizmeti veya yetkisi bulunmamaktadır. Bu durum iddia ettiğiniz durumun yok sayılmasına ve dolayısıyla taleplerinizin de tam manasıyla elde edilememesine neden olmaktadır. Bursa Avukat Bürosu olarak hizmet veren avukatlık büromuzdan hizmet alarak gerekli desteğin sağlanmasını talep edebilirsiniz.

Avukat Büşra Mizen Telefon Numarası

Boşanma Avukatı Desteği İle Hızlı Ve Hak Mahrumiyeti Yaşamadan Boşanma
Boşanma Avukatı Desteği İle Hızlı Ve Hak Mahrumiyeti Yaşamadan Boşanma

Bursa avukat bürosu olarak hizmet vermekte olan avukat Büşra Mizen hem dava öncesinde hem de dava sonrasında gerekli adımların atılması için tam destek vermektedir. Her iki tarafında haklarını savunabilmesi ve hak mağduriyetin yaşanmaması için sürecin en iyi şekilde yürütülmesi sağlanmaktadır. Profesyonel olarak destek almak için sitemiz üzerinde bulunan telefon numarası iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA
WhatsApp