Av. Büşra Mizen


2016 yılında Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldum. 2017 yılından beri mesleğimi kendi ofisimde icra etmekteyim.

Av. Büşra MİZEN olarak Şirketler Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Ceza Hukuku, Aile Hukuku gibi pek çok alanda çalışmaktayım. Yüklenmiş olduğumuz görev bilinci ile hukukun üstünlüğü ilkesini benimseyerek, titiz ve şeffaf çalışma ortamımız ile müvekkillerimizin hedeflerine ulaşmalarını sağlamaktayız.

Temel prensiplerimiz başarı ve güven olup, müvekkillerimiz ile özel hayata dair paylaşılan tüm bilgilerin gizlilik çerçevesinde saklanmasına özen göstererek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sizlere en kaliteli hukuk ve danışmanlık hizmetlerini; tüm içtenlik ve ilgiyle verebilmek için sizleri büromuza beklemekteyiz.

Davalarınız için sunacağımız çözümler tamamen kanuni haklarınız gözetilerek üstlenilmektedir. Yüksek fayda ve kısa zamanda davaların netleşmesi adına görevini yerine getiren Avukat Büşra Mizen, sizleri davanızda yanlız bırakmıyor.

Bursa ‘nın Osmangazi ilçesinde avukatlık hizmeti veren Av. Büşra Mizen ‘e iletişim sayfasındaki numaralardan tek tıkla ulaşabilirsiniz.

 

TIKLA ARA
WhatsApp