Büşra Mizen Bursa Boşanma Avukatı

Büşra Mizen Bursa boşanma avukatı olarak hizmet vermekte olup Bursa ve çevre illere hukuk danışmanlığı ve avukatlık desteği vermektedir. Öncelikle dava açma kararını olan bireylere detaylı olarak süreç hakkında bilgilendirme vererek süreci başlatan avukatlık bürosu sonrasında eksiksiz bir şekilde olguların değerlendirilecek boşanmaya yeterli olup olmadığını tespit etmektedir. Dava açmak isteyen birey için aldatma olayının olup olmadığı, hayata kast edecek bir kötü muamelenin olup olmadığı, eşlerden birinin küçük düşürücü suç işleyip işlememesi, haysiyetsizlik, haksızlık veya konutu terk etme gibi durumların olup olmadığı, çekilmez derecede evliliğin temelinden sarsacak problemlerin yaşanıp yaşanmadığı gibi konular net olarak belirlenmektedir. Boşanma sebebinin net olarak tespit edilmesi ve bu konuda hakim karşısına sağlam çıkılmasını sağlayan avukatlık bir omuz müvekkilin tam haklılık ile kısa süre içerisinde davayı sonuçlandırılmasını sağlamaktadır.

Bursa Boşanma Davalarında Arabuluculuk

Boşanma davalarında avukatlarında hakimlerin de en son istediği durum boşanma durumunun gerçekleşmesidir. Evlilik durumunun sağlıklı bir şekilde devam edebilme ihtimali varsa arabuluculuk yöntemiyle eşlerin arasındaki problemleri çözülmesi sağlanmaktadır. Uyuşmazlığın iletişim kurarak çözülemeyecek durumlarda boşanma avukatlarının arabulucu olarak hizmet vermesi kabul edilmez. Arabuluculuk işlemleri tarafların avukatları dışında her iki tarafta da ilgisi olmayan kişiler tarafından gerçekleştirilebilir nokta boşanma avukatları tarafı olduğu bireyin haklarını korumakla yükümlüdür. Bu nedenle arabuluculuk esnasında da boşanma esnasında da müvekkilini savunmak ve haklarını korumaktadır.

Bursa Avukat İletişim

Büşra Mizen Bursa Boşanma Avukatı
Büşra Mizen Bursa Boşanma Avukatı

Türkiye’de son dönemlerde boşanma sayıları bir hale artmıştır. Özellikle aldatma ve benzeri olayların sıklaşması nedeniyle eşler arasındaki sadakatin temelden sarsılması boşanma davalarında en çok karşılaşılan durumdur. Boşanma davalarında velayet ve mal paylaşımı en çok problem olan konudur. Özellikle mal paylaşımında haksızlığın oluşmaması adına eksiksiz bir savunma hazırlanması gerekmektedir. Aynı şekilde mal edinme esnasında eşlerin hakları da gözler önüne serdiler ek delilleri ile beraber mahkemeye sunulması gerekmektedir. Aynı durum velayet konusunda da geçerlidir. Çocuklar ile ilgilenen ve boşanma sonrasında çocukların menfaatine en uygun olan bireyin çocuklara bakması gerekmektedir. Mahkeme öncesinden velayet için ve mal paylaşımı için gerekli olan tüm konularda eksiksiz hazırlık yapılması gerekmektedir. Bursa boşanma avukatı olarak hizmet vermekte olan avukat Büşra Mizen tarafından eksiksiz bir hazırlık yapılmakta ve müvekkil aleyhine sonuçlanacak bir hazırlık dava sürdürülmektedir. Sizlerde boşanma davaları hakkında bilgi almak için site üzerinden yahut telefon numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA
WhatsApp