Boşanma Avukatı Bursa

Boşanma avukatı Bursa başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Boşanma avukatları boşanma davalarında taraflar açısından velayet verilir maddi manevi tazminatlar, evliliğin bitirilmesi durumunda mal paylaşımının yapılması, nafaka bağlanması gibi birçok konuda çıkacak uyuşmazlıkları önlemek ve konuyu çözüme kavuşturmak için savunma fonksiyonu oluşturma görevlerini icra eder. Bursa boşanma avukatı olarak hizmet vermekte olan avukat Büşra Mizen boşanma davalarında her iki taraf arasındaki yürüttüğü aracılık sayesinde her iki tarafın da hak mağduriyeti yaşamasını önler. Adaletli bir yaklaşım ile hak kayıplarının önüne geçer ve bu sayede boşanmanın daha dramatik sonuçlanmasına engellemektedir. Aile hukuku uyuşmazlığından meydana gelen nafaka, velayet bir gün mal paylaşımı ve daha birçok konuda aracılık eden avukat ayrıca alanında önde . Zorlu ve yıpratıcı olan evlilik sürecinin çiftlere yansıtılması çok daha kolay ve profesyonelce üstesinden gelinmesi için bir omuz üstün gayret sarf etmektedir.

Profesyonel Boşanma Avukatları

Mutlu veya mutsuz fark etmeksizin evlilikler bazı problemlerin çıkmasıyla boşanmanın eşiğine gelebilmektedir. Geri birlikteliğin devam edebilmesine imkan olması durumunda boşanmadan dönülen evliliklerin aksine aldatma, darp ve ağır hakaret ve benzeri durumların olması evliliğin kesin olarak bitmesine neden olmaktadır. Boşanma durumunda çocukların velayetini kimde kalacağı, evlilik sürecinde evliliğin bitmesine neden olan durumdan dolayı mağdur olan kişinin mağduriyetine karşılık alacak nafaka ve tazminat hep mağduriyetinin yaşanmasına engellemektedir. Ancak boşanma davalarında bireylere hayatlarında belki de ilk defa hakim karşısına çıktığı ve böyle bir durumla ilk defa karşılaştığı düşünüldüğü ve iyi bir savunma yapabilmesi ve eksiksiz olarak evrakları hazırlayabilmesi mümkün değildir. Boşanma davalarında profesyonel olarak hizmet vermekte olan hukuk büroları sürekli olarak boşanma davalarının yürütmesi dolayısıyla gerekli olan evrak dökümantasyon ve sürecin hakimidir. Bu nerende eksiksiz olarak sürecin yürütülmesi ve kısa süre içerisinde hak kaybına uğramadan müvekkil lehine davanın sonuçlanması sağlanmaktadır.

Boşanma Avukatı İletişim

Boşanma Avukatı Bursa
Boşanma Avukatı Bursa

Boşanma kararları yahut çekişmeli boşanma durumu olan bireyler avukatlık bürosu ve avukat araştırması yapmaktadır. Bursa boşanma avukatı olarak hizmet vermekte olan avukat Büşra Mizen boşanma sürecinin başlamasından bitişine kadar profesyonel olarak hizmet vermektedir. İnternet sitesi üzerinden yahut telefon numaraları üzerinden iletişim kurarak avukatlık hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA
WhatsApp